Podolí, Czech Republic. September 28, 2016. Sazka Olympijský víceboj. © Petr Toman/World Sports Images
Regenerační centrum 4p3, „čtyři petři“, provozuje rodinná firma. Vše, co Vám nabízíme vychází především z našich vlastních zkušeností a všechno jsme vyzkoušeli i sami na sobě. Ať už se jedná o zvyšování kondice, různé formy regenerace nebo výživu.
Je bez pochyb, že pro udržení vitality a zdraví je důležitý pohyb. Proto i sami provozujeme různé pohybové aktivity, ale jedné jsme „propadli“ všichni. Naší vášní, co se pohybu týká, je JUDO.
Zkušenosti ohledně zvyšování výkonu, regenerace a výživy jsme získávali postupně, přičemž se jedná mimo jiné i o velmi intenzivní spolupráci s českými reprezentanty v judu Ivanem PETREM (5. místo na Universiádě 2017, 9. místo na MS 2017)  a Jiřím PETREM (7. místo na ME 2015, 9. místo na Universiádě 2017), jejichž cílem je účast na Olympiádě v Tokiu 2020. Spolupracujeme také se špičkovými trenéry, terapeuty a lékaři.
Bohaté zkušenosti máme tedy s přípravou na náročné tréninky i vrcholové soutěže, s léčením různých zranění pohybového aparátu, s vlivem stravy na zdravotní stav a růst výkonnosti.
Při extrémní zátěži zásadně roste význam regenerace a správné stravy. Pokud sportovec pochopí vzájemné souvislosti mezi výkonem, stravou a regenerací a začne se jimi řídit, může využít potenciálu, který se mu při jejich respektování vytvoří. A toto samozřejmě neplatí jen u sportovců.
4p3_Ivan a Věra Petrovi, Brno
20130101_Ivan a Jirka Petrovi_Japonsko_Nitai Dai Tokyo

Slovo vedoucí regeneračního centra:

„Naše práce nás baví a máme z ní radost. Při naší práci jsme nadšeni z přítomného okamžiku a netáhne nás to někam jinam. Protože když nabízíme to, co sami žijeme, tak to prostě tak je. Proto se nám vynaložená energie vrací zpět a obohacuje i nás.

Přijďte si k nám „nasát“ pozitivní energie.

Přeji nám všem pěkné dny!“

Mgr. Věra Petrová

vedoucí regeneračního centra 4p3
4p3_Věra Petrová_vedoucí centra

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a domluvte si svůj termín.

Budou se Vám věnovat zkušení specialisté.

Podívejte se na nabídku našich služeb

Naše cesta je o neustálém hledání rezerv a eliminaci slabých míst v systému.

Psychika, Pohyb, Potrava.

To jsou témata, kam směrujeme pozornost a energii našich klientů.